Puhas ikoon Maitsev ikoon Käsitöö ikoon Kodumaine ikoon

Elu Maanteel (video)

Jaga:

 Video Halika talu elust selle poole pealt, mida me näeme läbi auto esiklaasi oma kaupa linna transportides.

Olen sellesse videosse kogunud kokku hetked fotodel, mis kiirel sõidul fotosilma haaratud.
Oma silmaga tegelikku öistel sõitudel nähtut ei saa kahjuks Teile edasi anda aga arvan, et Eestimaa on maailma kõige ilusam paik.
Kui kaunid on päikese loojumised ja tõusud, udused pildid varahommikus, hallid vihmasajud, vikerkaared, imelised värvid looduses, kevadised roheluse tärkamised, suvelillede ilu, imelised esimesed lumehelbed, öösel liikuvad metsloomad, keda kahjuks pildile pole jõudnud haarata. Kõige rohkem oleme näinud üle tee jooksvaid jänkusid, kährikuid, rebaseid, meeletult palju kitsesid, kelle pärast on ka järsult pidurdatud ja eluga riskitud, pidurdama oleme pidanud ka öösel pimedas notsuperede pärast, kus pere kõige pisem põrsas oleks viimasena üle tee joostes peaaegu auto alla jäänud aga õnneks pääses kogu pere tervelt jooksu aga nad olid imeilusad vaadata. Õnneks jäi ka meie auto ja õunakoorem pärast järsku pidurdamist teele.
Kõige eksootilisem on minu jaoks pilt, kus ma näen teeääres põtra. Seda on juhtunud väga harva aga iga aasta ikka oleme näinud mõnda tee ääres uudistamas. Õnneks nad tee peale pole tormanud.

Meie teekond edasi-tagasi turule on 500 km pikk ja me oleme sõitnud juba 8 aastat õunaga talveperioodil ikka vähemalt paar korda nädalas ja maasikatega sõitsime suvel kuu aega järjest absoluutselt iga päev ja sõit Lõuna- Eestist Tallinnasse algas siit juba kell 2 öösel. Edasi-tagasi sõit kestab kokku ligi 7 tundi, seega see osa meie elust, mille me veedame ratastel on hirmus suur.

Vaadates ise seda videot tnnen kuidas suur osa meie elust jookseb silmade eest läbi. Siin on emotsioone, hirmu, haruldasi hetki, meie Eestimaa imekaunist loodust, mälestusi……..

http://www.youtube.com/watch?v=s-W5XjEoZEQ&feature=player_embedded

Sama video leidsime internetiavarustest selliste kommentaaridega:

“hot pics and sexy pics of taluõun”

http://www.yohungama.com/video/bollywood/s-W5XjEoZEQ/watch.html