Puhas ikoon Maitsev ikoon Käsitöö ikoon Kodumaine ikoon

Halika talu õuna saab osta Stockmanni kaubamajast.

Jaga:
Postituse viimane Täiendus:  2012-2013a hooaja saak on kõik müüdud. Viimased oma talu õunad müüsime sinna poodi 10.veebruaril.

Peremees Kalmer õunu sorteerimas 🙂

Esimesena pakume Talvenaudinguid (pildil esiplaanil) ja kui need otsas, tulevad Stockmannis müügile meie talu Tellissaared.
Pärast pikka öist sõitu teisest Eesti servast, olime kell 7.18 hommikul juba Stockmanni hoovil kauba maha laadinud ja nagu alati, otsisin mina võimalust jäädvustada midagi ilusast 🙂

Alates 02.11.2011 a. on Halika talu õunad müügil ka Stockmanni kaubamajas.
Kolmapäeva hommikul viime Stockmannisse esimese partii oma talu ‘Talvenaudinguid’
Letile pannakse nad ilmselt vähemalt õhtuks, kui mitte juba lõunaks, seda me täpselt ei tea. Aga edaspidi peaks olema meie talu õunad seal niikaua iga päev saadaval, kui meil õunu jätkub.
Täname Stockmanni puuviljaosakonda, kes meie õunu juba teist aastat oma ilusasse suurde poodi müügile võtavad ja loomulikult kõiki ostjaid, kes meie talu õunu tarbivad 🙂
‘Talvenaudingud’ ei ole enam liiga kõvad ja hapud ja nad pole veel pehmed ja pudedad vaid nad on meil hetkel kõige paremas söömise etapis, sest nad on  küpsenud just parajalt mahlakaks, maitsvaks ja tal on mõnus hapukasmagus “iseloomuga” mekk.

Selles poes pakutakse väga palju erinevaid import ja eestimaiseid õunu, kuid meie talu õuntele peaks ette olema kirjutatud Halika Õunatalu.