Puhas ikoon Maitsev ikoon Käsitöö ikoon Kodumaine ikoon

Halika talu õunad Nõmmel (pildid)

Jaga:
Ühel leti poolel on Tellissaare, Lobo, Talvenauding, Antonovka

 Pildid tehtud 6.novembril 2011a. Nõmme turul.

KOHE, KUI TEMPERATUUR LÄHEB ÕUES MIINUSTESSE NING VALGE LUMI KATAB MAAD, KOLIME NÕMME TURUHOONESSE, KUHU JÄÄME IGAPÄEVASE MÜÜGIGA KEVADENI.

Ülemisel pildil ühel pool letil on hetkel krõmps, hapukasmagus talveõun’Tellissaare’ ja mahlane hapukasmagus ‘Lobo’ , mis muutub üha populaarsemaks oma mõnusa värske mahlase paraja hapukasmagusa maitse tõttu. Lobode taga on meie soodus ja maitsev ‘Talvenauding’. Soodus on ta seetõttu, et teda on meil väga palju ja on võimalus tänu sellele teha väga hea pakkumine. Talvenauding on praegu parimas konsistensis, sest ta pole enam liiga kõva ja pole veel liiga pehme, on just selline paras ja mõnus süüa.
Antonovkad kaotavad novembris juba oma ilusat välimust lihtsalt tema aeg hakkab läbi saama, kuid ainult välimuse aeg. Antonovka on seest 100% korralik ja mahlane, hästi hoitud ja maitsev. Sobib ka kirjuna nii söögiks kui ka koogiks. 

Teisel pool on letil suured ja väikesed ‘Kuldrenetid’ ning ‘Tiinad’

 Siin pool letil pakume ‘Tiinat’, mis on meie letil kõige magusam õun. Tiinal on palju austajaid, ei tahakski teda propageerida, sest ta on meil juba otsa saamas. Tiina kõrval väga head krõmpsud tasakaaluka meeldiva maitsega Kuldrenetid. Ees kastides samuti kuldrenett, kuid nad on pisemad. Pisemate maitse on suurtega võrdselt hea. Ja need süüakse üleni ära, isegi koos seemnetega, mis tuleb ära närida, nad maitsevad nagu pähklid ja on väga kasulikud tervisele. Minu arvates on just Kuldrenetil kõige parema maitsega ja õhema koorega seemned. Minu lemmikud!

Siin on meie kõige populaarsem nurgake, kus pakume juba pakitud väiksemaid ‘Kuldrenette’ suuremaid Kuldrenette ja ‘Tiina’sid