Puhas ikoon Maitsev ikoon Käsitöö ikoon Kodumaine ikoon

Halika talu õunad Rimides 2008-2010 aastal

Jaga:
Pildil vasakult perepojast juhataja Lauri Kasvand isa Kalmeriga.


Alates novembri algusest 2008 a. olid Halika õunatalu õunad müügil Haabersti RIMIS ja 2009 a. Sõpruse ja Haabersti RIMIS

Samuti oli avatud õunamüügipunkt Laagri Maksimarketi fuajees 2004 okt-2009 a märts.
Nõmme turuhoones oleme oma õuntega alates 2009 aastast.
Praegu 2017 aastal müüme ainult eraldi Õunamajas Nõmme turul, kus on müügil ainult meie talu kaup! Asume peaväravast ja purskkaevust vasakul teiste majakeste taga. Meile üle ukse jäävad Juustukuningad, lähedal on Kalevi kommipood. Meil on maja nr 15. üks pool. Vt. majade asetust Nõmme turu kodulehelt.

Täna 2017 aastal ja juba alates 2015 aastast alates on just see maja meie ainus ja eriti valitud talu õunte esinduskauplus Eestis.


Meie ehtsad ilusad Eesti õunad Eesti talust on korjatud, sorteeritud, transporditud ja letile laotud erilise hoolitsusega. Õunad on alati värsked, korralikult sorteeritud ja iga õun on hoolega valitud.

Laua peal on kiri: “Õunu valib ja pakib müüja!”
Me hoolitseme, et iga õun meie letil oleks enne Teie tulekut õrnalt koheldud, et teda poleks pigistatud, kriimustatud, loobitud, läbi sobratud, maha visatud, tõugatud või mitu korda hunnikusse tagasi surutud.
Me hoolitseme selle eest, et Te jõuaksite meie leti juurde ilusaid õunu ostma alati õigel ajal, mitte siis kui paremad õunad just otsa said 🙂
Meie talu letilt saab iga ostja endale koju viia esimesena valitud ilusad, rikkumata õunad, ka õhtune viimane klient!