Puhas ikoon Maitsev ikoon Käsitöö ikoon Kodumaine ikoon

Head sõnad…

Jaga:

Head sõnad meie kirjakastist:
Ja mul ei ole lihtsalt rohkem sõnu…
nagu meie koer Hamzal alumisel pildil 🙂

  • Margarete Merenäkk :  Mulle kohutavalt meeldib kogu teie peretalu olemus! Just see ongi “tõeline” elu:) Terve pere teeb tööd ühise eesmärgi nimel- ja nähtud vaev mitmekordistab iga õnnestumise:) Linnas elava kontorirotina jääb üle ainult kadedust tunda!
  • Enn Tiitus : Äitäh heade õunte eest. Hea pool on see, et saate natuke rohkem puhata, enne kevadtöid

    2. veebruar kell 17:50 ·
  • Claire Pullinen : See on ikka täielik luksus veel keset talve puhast eesti õuna süüa – tänud teile südamest:) Kindlasti ootan seda viimast kuldreneti saabumise infot FB. Samas on see nii tore, et varem otsa saab – on näha, et me kõik hindame seda tööd ja vaeva järjest enam:D
    Halika: Aitäh, Claire, Margarete ja Enn 🙂

Meie postkastist:
“Minu jaoks on õige õun ikka ainult Eesti õun ja kodumaist tootjat ja talunikku pole ma hinna pärast kunagi halvustanud ega hukka mõistnud. Kui vähegi võimalik, ostamegi suurema osa oma toidukraamist just taludest või turult ning loomulikult küpsetame ka ise kodumaa põldudel kasvanud rukkist tehtud jahust leiba. Soovin, et jätkuks ikka Eesti talunikel visadust ja sitkust kodumaa mullas maitsvaid keemiavabasid vilju edasi kasvatada ja et jätkuks eestlastel ka mõistust neid kodumaiseid vilju tarbida.”
“Õunakookide jaoks ja niisama söömiseks läheb see õunakogus iganädalaselt meie 5liikmelisel perel nagu hundikurku. Meie 3 last ka väga armastavad teie õunu.”
“Seekord said meil teie maitsvad õunad kuidagi eriti kiirelt otsa.”
“Homme on meie kahel vanemal lapsel laulupeo eelproov ja otse loomulikult lähevad söögipausi tarbeks koduse leiva kõrval kotti ka Halika õunad. Toitev, kosutav, värskendav, vitamiinirikas leivakott. Ema süda on rahul.”
“Mind ja abikaasat paelus ja võlus teie pere töökus, entusiasm, aated-vaated jne.
Terve pere lööb kaasa! Minu lugupidamine!”

“Me ise oleme kõigest kortermajas elavad “potipõllumehed”, aga kõik mahe, tervislik on meie peres au sees.
Unistus maakodust pole ka kuhugi kadunud.”

 Ühe hoolitseva emme kiri Halika talu postkastist:
Sylle Nahku-Tikk:
Tere!
Kahju, et õunad juba otsakorral.
Ega Liivikat ei ole enam Nõmme turule müüki tulemas, need mahedamaitselised ja tummised õunad olid just ideaalsed ahjus küpsetades beebipüreeks. Mulle sobiks väiksed ja kärnased vms ka täitsa. Sooviks kohe suuremat kogust õunu, hea oleks kui saaks vähemalt 15 kg, et põnnile jätkuks söögiks kuni uue õunahooajani. Või kui Liivikat enam ei ole, äkki on miskit maheda-maitselist asenduseks ja millal ma uuel nädalal võiks minna uurima?
        Aitäh ja kõike kaunist,
                          pisikese õunafänni ema
           Halika: Meil on pakkuda püree jaoks väga hea maitsega, pealt veidi täpilist, Cortlandi. Neid saab praegu veel Nõmme turult beebile paariks kuuks ette varuda.
          Sylle Nahku-Tikk:
           Tore, et on võimalik kodumaist õuna saada isegi märtsi algul ja emana saan südamerahus sööta põnnile puhast kodumaist püreed, mida ei anna isegi mitte võrrelda nende purgitoitudega. Ja no muidugi lisaväärtus ise lapsele ahjus õunu küpsetades on toas lendlev suurepärane aroom
Jõudu ja tervist Teie perele!

“Soovitan Halika õunatalu õunu, kes suudavad vahet teha odava importõuna ja kodumaise õuna vahel, millesse on panustatud terve pere energia . Loodetavasti satub teile palju häid ja haritud ostjaid, kes teevad õunal ja õunal vahet!”

“Pean lugu ja hindan väga selliseid inimesi, kes kasvatavad maal ja viivad edasi meie esivanemate tegevusi.”
Hamza