Puhas ikoon Maitsev ikoon Käsitöö ikoon Kodumaine ikoon

Ostjate arvamused uuel hooajal

Jaga:

Aprilli alguseks said õunad otsa ja sestap ka ei olnud ostjatelt tagasisidet.

Septembrist on õunad taas letis ja esimesed hinnangud saadud. Kahjuks ei ole paljud “10” palli andnud ostjad kommentaare jätnud. Aga ühe pikema ja toredama hinnangu andis 15. septembril Liivi Laos kes kirjutas õuntest: ‘Meeldivad ilusad punased põsed. Samuti müüjad, st meeldib see, et peremees ja perenaine on ise hingega asja juures, tihti ise müümas ja jagamas ka vajalikku nõu õunapuude kasvatamise kohta.’, mahlast: ‘Tegelikult ei ole teie õunamahla kunagi isegi müügil näinud? Aga kuna õunad ise on head, siis peab ju mahl ka hea olema!” ja teenindusest: ‘Suhtumine. Peremehe ja perenaise enda teenindamise puhul just see, et on näha, et ollakse hingega asja juures ja ei toimetata ainult rahateenimise eesmärgil.’

Õunamahla tõesti veel ei ole müügil – kõik suveõunad ostetakse käest ära. Aga sügise poole on kindlasti õunu rohkem ja jätkub ka mahla tegemiseks.

Kokkuvõte aegade jooksul (alates 2009 aasta novembrist) saadud hinnangutest:

Hinnang “10” “9” vähem kui “9”
Õunad 39 4 6
Teenindus 19 4 1
Mahl 6 1 2
Kokku 64 9 9

Meie jaoks on teie tagasiside väga oluline. Me loeme iga kommentaari mida te tagasisides kirjutate. Kui õunte, mahla või teeninduse kvaliteedis jätab midagi soovida, siis võtame alati kliendiga ühendust, et puudujäägid korvata.

Soovitusindeksi fännidele – meie üldine soovitusindeks ehk NPS on 67%

Täpsemalt

Õunad 67%
Teenindus 75%
Mahl 44%

Mahla NPS puhul tuleb arvestada, et seda on vähe müügil olnud ja proovijate ning vastajate arv on väike